Skip links

Human Design Otoriteleri Atölyesi

Human Design deneyinize gerçekten başlamak için Tip’inizin yanı sıra Otoritenizi yani içsel karar alma mekanizmanızı bilmeniz gerekir. Tipinizle birleştiğinde, Human Design aracılığıyla kişisel gelişimin temel taşı ve nihayetinde hayatınızda doğru kararlar almak için ihtiyaç duyacağınız tek bilgi Otoritenizdir.

 

Stratejiniz ve İç Otoriteniz size rehberlik etmek için birlikte hareket ederler. İçsel Otoriteniz, bedeninizin zekâsıdır, bir kararın sizin için doğru olup olmadığını nasıl anladığınızdır. Human Design size Otoritenizin nerede olduğunu gösterir, böylece deneyebilir ve sizin için nasıl işlediğini görebilirsiniz. Stratejiniz ve Otoritenizle bilinçli olarak pratik yaptığınızda, benzersiz yolunuz ve genetik yapınızla uyum sağlarsınız. Yaşadığınız yer, kariyeriniz ve ilişkileriniz doğal olarak yerli yerine oturmaya başlar.

 

Stratejinizi ve Otoritenizi kullanarak kararlar alıyorsanız, zihninizle kararlar almıyorsunuz demektir. Başlangıçta, aklımızın bu rehberliğe katılmaması çok yaygındır! Herkes Stratejisini ve Otoritesini kendine özgü bir şekilde deneyimleyecektir. Bu bilgiden yararlanmanın tek yolu, tasarımınızla deneyler yaparak onu kendi içinizde canlandırmaktır.

Atölyede tüm Otorite türlerini ele alıyoruz.
Her buluşma 2-2,5 saat sürelidir.

1. Buluşma: Otorite tanımı ve otorite türleri
2. Buluşma: Duygusal Otorite, Sakral Otorite
3. Buluşma: Dalak Otoritesi, Ego/ Kalp Otoritesi, Benlikten Yansıyan Otorite
4. Buluşma: Dış Otorite Türleri: Çevresel Otorite, Ay Otoritesi

error: Content is protected !!